O nas2019-08-27T13:52:24+01:00

Profesjonalna drukarnia 3D

Jesteśmy profesjonalnym zespołem z pasją do tego, co robimy. Oferowana przez nas usługa druku 3D to innowacyjne rozwiązanie wraz z pełnym wsparciem merytorycznym. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli czerpać korzyści, jakie niosą ze sobą technologie 3D. Dlatego też stale się rozwijamy, wdrażając nowe technologie.

U nas kompleksowo zrealizujesz usługi druku 3D. Drukujemy w technologii FDM oraz DLP.

– FDM (Fused Deposition Modeling)
W technologii FDM podczas druku wykorzystujemy materiały termotopliwe o różnych właściwościach fizycznych sztywnych i elastycznych.

– DLP (Digital Light Processing)
Wydruki wykonuje się za pomocą fotopolimeru, czyli materiału światłoutwardzalnego. Otrzymane elementy wyróżniają się wysoką jakością, umożliwiają stworzenie szczegółowych modeli o niewielkich rozmiarach. Technologia wykorzystywana jest do drukowania między innymi zębów
w protetyce, a także figurek do gier oraz biżuterii.

Nowoczesne podejście do druku 3D

Każda nasza drukarka to nowoczesny sprzęt, pozwalający na szybką i sprawną realizację zleceń. Oferujemy profesjonalne drukowanie ze świeżym oraz kreatywnym spojrzeniem na temat. Współpraca ze specjalistami posiadającymi duże doświadczenie daje nam możliwość tworzenia modeli odpowiadającym potrzebom każdego klienta. Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia.

Zakres wykorzystania trójwymiarowych elementów jest niemal nieograniczony i obejmuje właściwie dowolną branżę, od przemysłu, przez edukację, aż po handel. Druk 3D umożliwia między innymi przygotowanie prototypu projektowanego rozwiązania i przetestowanie jego działania, stworzenie szczegółowych, a jednocześnie niedrogich makiet architektonicznych, czy też pomocy naukowych dla szkół i uczelni. Coraz częściej z zalet tej technologii korzysta również medycyna, tworząc modele umożliwiające lepsze przygotowanie się do operacji.