Betfan działa na polskim rynku od 2018 roku. Od czasu uzyskania licencji zdołał uruchomić bogatą ofertę na zakłady, stale powiększając bazę swoich klientów. Czy opinie graczy zachęcają do założenia konta u tego bukmachera? Sprawdźmy to razem, dokonując analizy opinii o bukmacherze, pojawiających się na forach branżowych i w komentarzach użytkowników.

Jakość serwisu internetowego i aplikacji mobilnej

Strona internetowa stanowi wizytówkę firmową i pełni funkcję miejsca pierwszego kontaktu z klientem. Jej układ graficzny oraz rozmieszczenie elementów determinują wrażenia użytkownika. Witryna nie przytłacza treścią, a ograniczenie elementów kolorystycznych do barwy żółtej i zielonej wprowadza porządek i logiczny układ przestrzenny. Serwis opinie pozytywne zyskuje także za płynność działania, nawet w chwilach wysokiego obłożenia zakładami. Nieco gorzej w tym aspekcie wypada aplikacja mobilna, która ma tendencję do spowalniania podczas najbardziej obciążających czynności, jak choćby śledzenie meczów na żywo. Opinie graczy o aplikacji pozostają jednak w dużej mierze pozytywne za sprawą szeregu ciekawych funkcji, takich jak powiadomienia push, statystyki i match tracker.

Betfan opinie o ofercie na zakłady

Betfan nie odbiega swoją ofertą zakładową od największych podmiotów na rynku. Gracze znajdą tu wszystko, co potrzeba do regularnego zawierania kuponów. Opinie graczy wskazują na kompleksowe rodzaje zakładów oraz ilość dostępnych lig zagranicznych. Poza dyscyplinami sportowymi, posiada najlepszą w Polsce ofertę na wydarzenia pozasportowe. Można tu typować pogodę, eventy muzyczne, wydarzenia z zakresu polityki i życia społecznego, a także sporo opcji w ramach biznesowego aspektu działalności sportowej (np. transfery między klubami).

Dla bukmachera Betfan opinie o ofercie przybierają zasłużony aprobatywny ton, doceniający wysiłki firmy dla stworzenia graczom kompleksowego narzędzia do typowania.

Opinie graczy Betfan na temat dostępnych promocji

W ogólnej ocenie bukmacherów niezwykle ważną pozycję zajmuje recenzja pakietu promocji dla nowych i stałych graczy. Typerzy często uzależniają nawiązanie współpracy z bukmacherem od preferencyjnych warunków do obstawiania, jakie jest on w stanie im zapewnić. Betfan proponuje doskonały zakład bez ryzyka dla pierwszego kuponu po założeniu konta, którego wartość osiąga aż 600 zł. W połączeniu z niskim wymogiem obrotu cashback staje się bardzo korzystną propozycją. Pozytywne opinie graczy Betfan zyskuje także dla bonusu od drugiego depozytu, który oferuje zwiększenie środków na depozycie nawet o 1000 zł.

Nieco bardziej skromnie wygląda oferta na promocje dla stałych graczy. Przydałyby się zakłady bez podatku czy okresowe freebety na wybrane rynki zdarzeń.

Czy Betfan to dobry bukmacher?

Wystawiane wobec bukmachera opinie typerów sugerują, że jest to dobra firma do rozpoczęcia i kontynuacji typowania zakładów sportowych. Korzystne bonusy powitalne, świetna strona internetowa i ogromna rozpiętość oferty na zakłady stanowią warunki, o które większość typerów opiera swoją decyzję o wyborze bukmachera. Opinie graczy utwierdzają w przekonaniu, że jest to firma o wysokiej atrakcyjności po względem wszystkich wymienionych powyżej czynników.

Kompleksowa recenzja bukmachera Betfan wraz z opisem wszystkich aspektów oferty znajduje się w serwisie zawodtyper.pl, pełniącym funkcję najbardziej zaawansowanego narzędzia informacyjnego dla graczy. Zachęcamy do odwiedzenia strony Zawód Typer, gdzie pasjonaci obstawiania kuponów znajdą wiedzę o mechanizmach, strategiach i promocjach bukmacherskich.