Integracja sklepu internetowego wraz z systemem przeznaczonym do zarządzania stanem magazynu czy prowadzeniem księgowości to niemal niezbędny element do sprawnego zarządzania sprzedażą on-line.

Pozwala to usprawnić przebieg informacji pomiędzy dwoma oddzielnymi mechanizmami, by spiąć całość w jedno i przynieść ogromne korzyści. Jednym z takich systemów, który pozwala to wszystko spiąć razem jest system ErpBox, który minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów w operacjach handlowych. Dowiedz się więcej w poniższym tekście!

ErpBox a Subiekt i Allegro

W artykule należy poruszyć temat możliwości, które użytkownikom daje integracja Subiekt Allegro w systemie ErpBox. Warto jednak nadmienić, że Subiekt GT to jeden z najpopularniejszych programów do fakturowania, ale nie tylko. To program, który wykorzystywany jest w obsłudze sprzedaży przez małe, ale także średnie przedsiębiorstwa – podobnie jak wspomniana platforma do zarządzania sprzedażą internetową – Subiekt GT ma naprawdę szerokie możliwości, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że tak chętnie i często się po niego sięga z nadzieją na sprawniejsze zarządzanie firmą. Integracja Subiekt Allegro to między innymi skuteczniejsza praca całego działu handlowego, ale nie tylko.

Jakie przykładowe korzyści przyniesie integracja Subiekt Allegro w ErpBox?

  • sprawna aktualizacja cen produktów,
  • pobieranie informacji o produktach,
  • aktualizacja na bieżąco stanów magazynowych,
  • tworzenie zamówień klientów, czyli ZO (zamówienie od odbiorcy),
  • pobieranie informacji dotyczących dokumentów handlowych, takich jak faktury, paragony czy ZO.

Jak widać, automatyzacja pozwala na pominięcie wielu zadań, które dotychczas wykonywał pracownik. A co za tym idzie – oszczędzanie pieniędzy, które możesz zainwestować w inne elementy swojej firmy. To naprawdę rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, stanowiące kompleksową odpowiedź dla e-przedsiębiorców nastawionych na sukces w e-handlu.

Podsumowanie

Odpowiadając na tytułowe pytanie – warto zintegrować system Subiekt Allegro, nie ma co do tego wątpliwości. Pamiętaj jednak, że ErpBox to nie tylko połączenie z Allegro, ale także z takimi gigantami jak eBay, Shoper czy Amazon. Przez 21 dni możesz wytestować system zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Jesteś ciekaw? Spróbuj już dziś!